kominek slimfocus - podwieszany nieobrotowy na podstawie

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: focus
  • Dostępność: Kominki focus są produkowane na zamówienie. Chcesz sprawdzić cenę ? Wyślij zapytanie. Kominki focus są produkowane na zamówienie. Chcesz sprawdzić cenę ? Wyślij zapytanie.
  • Czas realizacji: 6-8 tygodni


Slimfocus to urządzenie zabierające niewiele miejsca w pomieszczeniu, a charakteryzujące się wysoką sprawnością grzewczą. Slimfocus to swoista rewolucja w branży nowoczesnych kominków : silna osobowość, peryskop płomieni, synteza, filozofia sama w sobie. 
Duży, ale nie za ciężki, dyskretnie obecny, kominek ten zabiera niewielką powierzchnię domowej przestrzeni, jest elementem przyjaznym dającym ciepło i ukojenie.
Kominek Slimfocus to równowaga pomiędzy autentycznością a technologią, wydajnością a przyjemnością – nie jest tylko kominkiem, jest również nagrodą.
Korpus kominka stanowi czarna, matowa rura o średnicy 324 mm, w której ukryto system odprowadzania spalin. Przy sprawności na poziomie 85,4% urządzenie osiąga moc grzewczą w zakresie od 2 do 6 kW. Jego ciężar to 193 kg przy wysokości pomieszczenia 2,7 m. Model dostępny jest w wersji wiszącej jak i na podstawie.

PARAMETRY GRZEWCZE:
KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ- A+
ZAKRES MOCY GRZEWCZEJ- 4,5 kW
SPRAWNOŚĆ UŻYTKOWA PRZY MOCY NOMINALNEJ- 82 %
EMISJA CO PRZY 13% O2- 0,1 %
EMISJA PYŁU PRZY 13% O2- 30 mg/Nm3
DEKLARACJA SPEŁNIENIA WYMOGÓW EKOPROJEKTU- NIE
CERTYFIKAT BIMSCHV POZIOM 2- TAK