kominek pictofocus 860 gazowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: focus
  • Dostępność: Kominki focus są produkowane na zamówienie. Chcesz sprawdzić cenę ? Wyślij zapytanie. Kominki focus są produkowane na zamówienie. Chcesz sprawdzić cenę ? Wyślij zapytanie.
  • Czas realizacji: 6-8 tygodni

 

Bardzo ciekawy design i niezaprzeczalne walory techniczne tego sterczącego ze ściany klejnotu to nie jedyne zalety kominka Pictofocus 860. Warto wspomnieć również o wysokiej sprawności urządzenia, łatwości jego instalacji, całkowitym bezpieczeństwie użytkowania oraz niewielkiej powierzchni jaką kominek zajmuje w pomieszczeniu.
Zamknięty kominek o zakrzywionej fasadzie drzwi; drzwi otwierane na zawiasach;
Dostępne wykończenia fasady: farba czarna matowa (standard) lub szara (opcja)
Kominek składa się z samonośnego wkładu kominkowego do zabudowy na prostej ścianie lub w narożu pomieszczenia. Posiada przeszkloną, półokrągłą fasadę drzwi.
Urządzenie wyposażone jest w szczelny obieg spalania, co umożliwia instalację również w budynkach o niskim zużyciu energii.
Elektroniczny mechanizm palnika oraz system zasilania gazem znajduje się w oddzielnej skrzynce technicznej, przeznaczonej do zabudowy.
Sterowanie za pomocą pilota (oświetlenie, programowanie, regulacja itp.).W przypadku awarii zasilania baterie pozwalają na dalsze funkcjonowanie urządzenia. Paliwo: gaz ziemny lub propan.
Dekoracja paleniska: ceramiczne polana lub kamienie;
Możliwe wykończenia: farba czarna matowa (standard) lub szara (opcja).
Podłączenie palnika gazowego powinno być bezwarunkowo wykonane przez autoryzowanego instalatora posiadającego uprawnienia gazowe.

 
PARAMETRY GRZEWCZE:
KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ- nie dotyczy
ZAKRES MOCY GRZEWCZEJ- 6-9 kW
SPRAWNOŚĆ UŻYTKOWA PRZY MOCY NOMINALNEJ- 78,0 %
EMISJA CO PRZY 13% O2- 0,06 %
EMISJA PYŁU PRZY 13% O2- <75 mg/Nm3
DEKLARACJA SPEŁNIENIA WYMOGÓW EKOPROJEKTU- NIE
CERTYFIKAT BIMSCHV POZIOM 2- NIE
CERTYFIKAT 15ABVG- NIE