kominek metafocus 6

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: focus
  • Dostępność: Kominki focus są produkowane na zamówienie. Chcesz sprawdzić cenę ? Wyślij zapytanie. Kominki focus są produkowane na zamówienie. Chcesz sprawdzić cenę ? Wyślij zapytanie.
  • Czas realizacji: 6-8 tygodni
Kominek Metafocus 6 to jeden z reprezentantów szczególnej gamy produktów Focus - serii Metafocus, która uzupełnia gamę zamkniętych kominków Focus proponując klientom do wyboru różne typy fasad, wykonanych z nieobrobionej stali rdzewionej i woskowanej oraz z patynowanego brązu. Takie rzeźbione drzwiczki są każdorazowo numerowane i oznaczone podpisem samego twórcy Dominique’a Imberta. 
Jego fasada wykonana jest z surowej stali pokrytej rdzą. Posiada dwa uchylnych skrzydła oparte na zawiasach bocznych, które w pozycji otwarcia dają całkowitą wizje ognia jak w standardowym wkładzie zamkniętym z drzwiczkami podnoszonymi. Po przymknięciu skrzydeł fasady użytkownik ma wrażenie podziwiania rozdartej powierzchni, z której wyłaniają się płomienie.
Nawet gdy ogień już wygaśnie, drzwiczki te w całości wykute i wykonane z jednego elementu, nadają wkładowi wyjątkową estetykę i jedyną w swoim rodzaju osobowość.

Model przeznaczony do zabudowy; składa się z zamkniętego wkładu kominkowego oraz z fasady wykonanej z rdzewionej stali.fasada posiada dwa  otwierające się na zawiasach skrzydła o wymiarach  wys. 1,50m X L 1,00m
Kominek jest zgodny z obowiązującymi normami Unii Europejskiej; spełnia również wymagania normy DIN+.

PARAMETRY GRZEWCZE:
KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ- nie dotyczy
ZAKRES MOCY GRZEWCZEJ- 8-16 kW
SPRAWNOŚĆ UŻYTKOWA PRZY MOCY NOMINALNEJ- 83 %
EMISJA CO PRZY 13% O2- 0,10 %
EMISJA PYŁU PRZY 13% O2-11 mg/Nm3
DEKLARACJA SPEŁNIENIA WYMOGÓW EKOPROJEKTU- NIE
CERTYFIKAT BIMSCHV POZIOM 2- NIE
CERTYFIKAT 15ABVG- NIE