kominek gyrofocus - biały

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: focus
  • Waga: 98 kg
  • Dostępność: Kominki focus są produkowane na zamówienie. Chcesz sprawdzić cenę - Zaloguj się . Cena do negocjacji. Kominki focus są produkowane na zamówienie. Chcesz sprawdzić cenę - Zaloguj się . Cena do negocjacji.
  • Czas realizacji: 6-8 tygodni

Biały Focus! Ikona gamy – Gyrofocus w wykończeniu w kolorze białym zapoczątkowuje
nową gamę urządzeń. Niejako ubrany w dziewiczą barwę, emituje ciepło, przynosząc unikalną jasność przestrzeni.

Ten model stworzony przez Dominique'a Imberta w 1968 stanowi istną rewolucję zarówno pod względem wzornictwa jak i jego koncepcji technicznej. To również pierwszy na świecie kominek podwieszany i obrotowy  w zakresie 360°.
Dzięki łatwości montażu, elementom wykonywanym na miarę do istniejącej w miejscu instalacji sytuacji  oraz parametrom termicznym, charakterystycznym dla zastosowanego materiału, kominek ten staje się prestiżowym modelem, swoistym, międzynarodowym klasykiem i symbolem marki. 

Prezentowany jest w Muzeum Sztuki Współczesnej w Bordeaux od 1996, w Narodowym Centrum Sztuki Współczesnej w  Grenoble od 1997 i w  Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku od 1998.

1-wsza nagroda w konkursie "Pulchra". W tym konkursie organizowanym we Włoszech w 2009, 
74425 internautów z całego świata wybrało gyrofocusa spośród 100 wcześniej wyselekcjonowanych modeli, jako "najpiękniejszy przedmiot świata"

PARAMETRY GRZEWCZE:
KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ- nie dotyczy
ZAKRES MOCY GRZEWCZEJ- 6 kW
SPRAWNOŚĆ UŻYTKOWA PRZY MOCY NOMINALNEJ- 57,8 %
EMISJA CO PRZY 13% O2- 0,25 %
EMISJA PYŁU PRZY 13% O2- nd mg/Nm3
DEKLARACJA SPEŁNIENIA WYMOGÓW EKOPROJEKTU- NIE
CERTYFIKAT BIMSCHV POZIOM 2- NIE
CERTYFIKAT 15ABVG- NIE
 
DOCUMENTS
 
<iframe width="883" height="497" src="https://www.youtube.com/embed/rfq-JUzfTsA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Kolor

WHITE: